O nás

TOP AUTO SERVIS poskytuje kompletnú starostlivosť o motorové vozidlá pre firmy aj jednotlivcov bez toho, aby sa narušila záruka na vaše vozidlo. Naša spoločnosť má viac ako 30 rokov skúseností, čo sa prejavuje v kvalite našich služieb.

Sme tiež hrdými členmi celosvetovej siete Bosch Car Service. Naši doškolení technici zabezpečujú komplexné autoservisné služby pre všetky značky automobilov, pričom pracujú s moderným vybavením.

Každé vozidlo, ktoré prevezmeme, je starostlivo chránené a opravované iba našimi zamestnancami. Vďaka našim 17 skúseným technikom sme schopní rýchlo riešiť problémy s vozidlom, aj bez predchádzajúcej rezervácie.

Náš autoservis disponuje deviatimi zdvíhacími zariadeniami s plným vybavením a šiestimi samostatnými pracoviskami na zemnej úrovni. Máme k dispozícii širokú škálu zariadení, prípravkov a špeciálneho náradia, ako je tester tlmičov, 3D laserová geometria, hydraulická rovnacia stolica karosérií, najnovšie vybavenie pre pneuservis a množstvo diagnostických softvérov.

 

Blog: